Naturalna biżuteria z drewna – recenzja

wpis w: Bez kategorii | 2
Naturalna biżuteria z drewna
Naturalna biżuteria z drewna

Jakiś czas temu odezwała się do mnie Rehana Jomeen – blogerka i jak sama siebie nazywa, eko wojowniczka. Spodobała się jej moja naturalna biżuteria z drewna, a mi to co robi na rzecz środowiska. I tak oto nawiązałyśmy współpracę. Rehana otrzymała ode mnie trochę biżuterii i podzieliła się opinią na swoim blogu. „Zamknij oczy i wyobraź sobie, że jesteś w środku lasu…”, tak się to zaczyna. A cała recenzja napisana po angielsku dostępna jest na stronie My Piece of Wood – Review.
Tu przytaczam fragment w oryginale:
„Close your eyes. You’re in the middle of a Polish forest, thick with green, leafy, rich-looking trees and you can smell the scent of freshly fallen rain. The undergrowth is dotted with dew and the colours that dance off them look like fairies darting back and forth. There’s a fallen branch in a small clearing up ahead and smaller ones are scattered around it. To most, these are just branches, pieces from the earth, but to Hania, founder and creator of My Piece of Wood, she can see necklaces, earrings and bracelets
Po prostu pięknie!

A więcej opinii moich klientów znajdziesz tu.

2 Responses

 1. Jadwiga

  Jestem pod wrażeniem Pani prac. Kupiłam dzisiaj na Jarmarku dominikańskim kolczyki z malowanymi liskami. I już wiem , że energia , pasja oraz uczucia, które Pani wkłada w każdą przepiękną swoją pracę zostaną ze mną. Cieszę się z zakupu pozdrawiam i życzę samych sukcesów Jadzia z Wrocławia.

  • mpwadmin

   Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa. Niech się dobrze noszą 🙂
   Pozdrawiam, Hania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *